Episodes

Episodes © Showtime
Episodes

Dizi Hakkında

Başarılı İngiliz dizi yazarları Sean ve Beverly hayatlarından ve evliliklerinden mutludurlar, ta ki Hollywood'a gelip Matt LeBlanc ile çalışmak zorunda kalana kadar! Yıldızı hızla sönen ve dizisi iptal olma tehlikesiyle karşı karşıya olan Matt LeBlanc, kariyerini ayağa kaldırmanın yollarını aramaktadır. Ama Hollywood, Matt'e olan tahammülünü yitirmenin eşiğindedir.

Bölüm

 • 1

  Episode One

  +

  Matt'in şovu 'The Box' çok popüler olmuştur. Maalesef, Matt için başarı aynı zamanda yapımcısı Merc Lapidus ile her gün görüşmesi anlamına da gelmektedir.

 • 2

  Episode Two

  +

  Matt'in Danika ile buluşması viral olur. Matt, olayları kontrol altına alabilmek için kanalın yöneticisi Elliot Salad'ı arar.

 • 3

  Episode Three

  +

  Matt, kanaldan yeni bir diziyi garantileyebilmek için yeni bulduğu ünlüyü koz olarak kullanır. Kanepede geçirdiği haftalardan sonra dibi gören Carol, huzuru en beklenmedik yerde bulur.

 • 4

  Episode Four

  +

  Bir İngiliz çift olan Sean ve Beverly Lincoln, Birleşik Krallık'ta çok popüler olan 'Lyman's Boys' şovunun yapımcısıdırlar. Şovla yeni bir ödül daha aldıklarında, Birleşik Devletler'den bir yapımcıyla konuşmaya başlarlar.

 • 5

  Episode Five

  +

  Carol, hamile olduğunu açıklar ve daha da önemlisi, bebeği doğurmaya karar vermiştir. Sean ve Beverly de, yeni şovları için ilginç fikirler bulmaya çalışmaktadırlar.

 • 6

  Episode Six

  +

  Matt, yeni şovda kendisine de kredi verilmesini isteyince, Sean ve Beverly ile arasında bir tartışma çıkar. İki taraf da adım atmamaktadır. Carol, televizyon işini bırakıp Michigan'a taşınmaya karar verir. Ancak, nasıl para kazanacaktır?

 • 7

  Episode Seven

  +

  Sean ve Beverly, Matt'in, kendisi için yaratılan yeni şovdan sebepsizce vazgeçtiğini öğrenir. Şimdi, her ikisi de, kariylerlerine Matt'siz nasıl devam edeceklerinin yolunu bulmalıdır.