24: Live Another Day

24: Live Another Day

Dizi Hakkında

En iyi erkek oyuncu ve en iyi drama dizisi dalında Emmy ve Altın Küre ödüllü reyting rekortmeni, Kiefer Sutherland’in başrolünü üstlendiği ve izleyiciler arasında bugüne kadar yayınlanan casus temalı en uzun televizyon draması olarak bilinen fenomen dizi FX'te!

Bölüm

Sezon 1
 • 1

  11:00 A.M. - 12:00 P.M.

  +

  Jack, gözlerden uzak geçen dört yılın ardından CIA tarafından Londra'da yakalanır. Aynı gün Başkan James Heller ise Londra'ya gelmektedir. Bu işten sadece ajan Morgan şüphelenir.

 • 2

  12:00 P.M. - 1:00 P.M.

  +

  Jack ve Chloe, Başkan Heller'a yapılan suikast girişiminin ardındakileri bulmalarına yardım edebileceğini düşündükleri bir hacker'ın izini sürer. Ancak Kate de Jack'in peşindedir.

 • 3

  1:00 P.M. - 2:00 P.M.

  +

  Jack ve Chloe suikast girişiminin izini sürmektedir. Kate ise Jack’in izini kaybetmemek için büyük bir risk alır. Boudreau, Audrey ile evliliğindeki çalkantılarla boğuşur. Bizleriyse güçlü liderleri tarafından kontrol edilmekte olan bir terörist ailesi beklemektedir.

 • 4

  2:00 P.M. - 3:00 P.M.

  +

  Tehlike artmaktadır. CIA takibindeki Jack Bauer, ABD Büyükelçiliği'ne doğru harekete geçer. Başkan Heller parlamento üyelerinin karşısına çıkar. Kate ise kontrolü eline alacaktır.

 • 5

  3:00 P.M. - 4:00 P.M.

  +

  Jack öngörülemeyen koşullarla uğraşmaktadır. Sürpriz bir ikili, Londra'da yaklaşan saldırıyı önlemeye çalışan ekibe katılır. Al-Harazi ise öldürülen eşinin intikamı peşindedir.

 • 6

  4:00 P.M. - 5:00 P.M.

  +

  Jack ve Kate, Margot'nun bulmak için tehlikeli bir göreve girişir. Ama beklenmedik bir müdahale görevi tehlikeye sokar. Margot ise Simone'nin sadakatini ölçmektedir.

 • 7

  5:00 P.M. - 6:00 P.M.

  +

  Chloe ile bağlantısı kesilen Jack'in yaklaşan saldırıdan önce Margot'yu bulmak için tek umudu, yaralı ve bilinçsiz Simone'dir. Başkan Heller ise çok önemli bir karar vermek üzeredir.

 • 8

  6:00 P.M. - 7:00 P.M.

  +

  Jack ve Başkan Heller, Margot Al-Harazi'nin terörist saldırısını engellemek için imkansızı denemeyi göze alır. CIA ajanı Jordan Reed ise bir ölüm kalım meselesiyle uğraşmaktadır.

 • 9

  7:00 P.M. - 8:00 P.M.

  +

  Jack ve Chloe'nin saldırı tehdidini engellemek için bir planı vardır. Ancak fazla zaman yoktur ve pek çok hayat tehlikededir. Jack, Kate'i yanına alıp ipuçlarını takip eder.

 • 10

  8:00 P.M.- 9:00 P.M.

  +

  Kate Morgan kocası hakkındaki gerçekleri nihayet öğrenir. Audrey, Boudreau'yu yaptığı ihanetle yüzleştirmeye kararlıdır. Jack ise son ipucunu bulmak için her şeyi yapmaya hazırdır.

 • 11

  9:00 P.M.- 10:00 P.M.

  +

  Müthiş finale yaklaşırken Audrey savaş çıkmasını engellemek için diplomatik yollara başvuracaktır. Jack ise Kate ve Mark'ı yanına alıp çok geç olmadan hedefinin peşine düşer.

 • 12

  10:00 P.M. - 11:00 P.M.

  +

  Uluslararası kriz kapıda ve pek çok hayat tehlikededir. Zamanla yarışan Jack Bauer, hayatındaki en destansı günde büyük saldırıyı önlemeye çalışacaktır.