24: Legacy

Tanıtım

Bölüm 12 - Sezon 1
00:35

Dizi Hakkında

Televizyon efsanesi FX ekranlarına geri dönüyor! Dünyada ilk olarak 2001 yılında yayınlanmaya başlayan tv efsanesi, bugüne kadar onlarca Emmy Ödülü kazanarak aksiyon meraklılarının değişmezleri arasına kendine özel bir yer edindi. Bu sezon Amerika yayını ile aynı anda FX ekranlarına gelecek olan 24: Legacy Amerika'da yapılması planlanan büyük çaplı bir terör saldırısını durdurmak için, zamana karşı verilen mücadeleyi gözler önüne seriyor. Kendine has bir zaman formatına sahip olan dizi, 24 saatlik bir zaman dilimi içerisinde gerçekleşen olayları ekrana getiriyor. Brian Grazer, Howard Gordon, Robert Cochran ve Kiefer Sutherland’in yapımcı koltuğunda oturdukları dizinin başrollerinde ise Corey Hawkings, Jimmy Smits ve Miranda Otto bulunuyor.

Videolar

Bölüm

Sezon 1
 • 1

  12:00 P.M. - 1:00 P.M.

  +

  ABD ordu görevlisi Eric Carter, terörist lider Bin Khalid'i öldürme görevinin ardından evine döner ancak kendisinin ve görev arkadaşlarının kimlikleri teröristlerin eline geçmiştir.

 • 2

  1:00 P.M. - 2:00 P.M.

  +

  Ben Grimes, Khalid'in güvenli kasasından ele geçirdiği listeyi takas etmek için para isteyince, Carter parayı bulmak için harekete geçer.

 • 3

  2:00 P.M. - 3:00 P.M.

  +

  Carter'ın polis gözetiminden kaçışından sonra, Grimes ile buluşmadan önce CTU'ya güvenmesi gerekmektedir.

 • 4

  3:00 P.M. - 4:00 P.M.

  +

  Grimes, Carter'a teröristlere ulaşabilmesini sağlacak bilgiler getirir.

 • 5

  4:00 P.M. - 5:00 P.M.

  +

  Carter ve Grimes, bir kaçakçılık ağı lideriyle, aradıkları teröristleri bulabilmek için anlaşma yaparlar. Bu sırada, Amira ve Khasan beklemedikleri biri tarafından ziyaret edilir.

 • 6

  5:00 P.M. - 6:00 P.M.

  +

  Buldukları bir izi takip eden Carter ve CTU, düşmanın yerini belirlemeye oldukça yaklaşırlar.

 • 7

  6:00PM - 7:00PM

  +

  Carter, ellerinde olan çok önemli delilleri almak için Andy'den yardım ister. Bu sırada, Rebecca CTU'nun güvenilir sorgu teknikleri onları çıkmaza soktuğunda dışarıdan birini çağırır.

 • 8

  7:00 P.M. - 8:00 P.M.

  +

  Andy, yapmak istemediği birşeyi yapmak zorunda kaldığı için Mullins ve CTU Carter'ı dener ve takip eder. Bu sırada Rebecca'nın sorgu teknikleri, David'in onun yargılama biçimini sorgulamasına sebep olur ve Isaac, yardım için arkadaşlarına döner.

 • 9

  8:00 P.M. - 9:00 P.M.

  +

  Tehtid sebebiyle CTU kilit altına alınmak zorunda kalır. Bu sırada Carter kendini çok gergin bir olayın içerisinde bulur ve Donovan, kampanyası ile ilgili büyük bir karar vermek durumunda kalınca Rebecca ile bağlantıya geçer.

 • 10

  9:00 P.M. - 10:00 P.M.

  +

  Rebecca, ona gelen bir telefon yüzünden çok önemli bir karar vermek zorunda bırakılınca kişisel hayatı ve iş hayatı birbirine girer. Bu sırada Nicole, Carter ile ilişkilerine olan bağlılığı ve CTU'daki geleceği ile ilgili yüzleşir.

 • 11

  10:00 P.M. - 11:00 P.M.

  +

  Sezonun sondan bir önceki bölümünde Andy, yüksek rütbeli hükümet yetkilileri ile ilgili önemli bir bilgiyi ortaya çıkararak, Carter ve Donovan’ın takım olup daha fazla bilgi bulmasını sağlar. Bu sırada, operasyonları yönetmesi için CTU’ya destek gelir.

 • 12

  11:00 P.M. - 12:00 A.M.

  +

  Rebecca'nın Donovan'I kurtarmak için yaptığı plan hesapladığı gibi gitmez. Bu esnada, CTU, işlerin sorunsuz yürümesi için Carter'a güvenmek zorundadır.